Szafy wnękowe i przesuwne na wymiar

Szafy wnękowe na wymiar to nasza specjalność – jeżeli chcesz zamówić tego rodzaju meble do domu, mieszkania czy biura, wtedy w MCMeble masz gwarancję, że otrzymasz tylko te najwyższej jakości, które będą mogły całkowicie spełnić twoje wymagania.

Stosujemy najlepszej jakości materiały – markowe systemy meblowe i prezentujemy naszym klientom pełną gamę materiałów do wypełnień, dlatego gotowa szafa na wymiar może być dopasowana nie tylko do wskazanej przestrzeni do zabudowy, ale również indywidualnie do gustu klienta. Masz pewność, że będzie ona idealnie odpowiadała aranżacji i wkomponuje się w obecne już wyposażenie wnętrza.

Nasze szafy wnękowe do zabudowy to gwarancja jakości i funkcjonalności. Możemy wykonać praktycznie każdą zabudowę o dowolnych wymiarach. Przygotowujemy szafy przesuwne na wymiar, jak i te z drzwiami uchylnymi w różnych wariantach kolorystycznych zgodnie z życzeniem klienta. Nasze produkty wyposażamy w praktyczne systemy do przechowywania, dlatego korzystanie z nich jest bardzo komfortowe i ergonomiczne. Produkujemy także szafy wolnostojące oraz szafy na poddasza. Bogaty wybór materiałów i wypełnień sprawia, że nasze szafy do zabudowy mają ceny dostosowane do możliwości finansowych klientów.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z galerią naszych realizacji!

 

Szafy MCMeble™

« 1 z 6 »
ZAMÓWIENIA: +48 603 214 838

Zobacz także: