Szafy wnękowe do zabudowy na wymiar

Mało kto w dzisiejszych czasach nie boryka się z problemem ograniczonej przestrzeni. W końcu ilość posiadanych i potrzebnych w domu rzeczy wciąż rośnie, a metraż mieszkań oraz domów z roku na rok maleje. Zwykle kończy się to pudłami zalegającymi na szafie oraz przedmiotami rozstawionymi po parapetach, które dla osób dbających o porządek są prawdziwą torturą. Dlatego też ludzie zaczynają inwestować w komfort swojego życia i poszukują „sprytnych sposobów” na przechowywanie zalegających w domu rzeczy.

Właśnie takie sposoby oferujemy my, czyli firma MCMeble. Szafy wnękowe do zabudowy tworzone na wymiar to nasza specjalność – wykonaliśmy już dziesiątki projektów, które swoje miejsce znalazły zarówno w domach i mieszkaniach, jak również w biurach Klientów. Stosujemy najwyższej jakości materiały oraz wykorzystujemy praktyczne rozwiązania, dzięki czemu wszystkie przygotowane przez nas produkty są solidne, ergonomiczne i komfortowe w użytkowaniu.

Oferujemy szafy wnękowe na wymiar zarówno z drzwiami uchylnymi, jak i te z drzwiami odsuwanymi. Wszystkie szafy wnękowe na zamówienie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i przystosowane zostały zgodnie z życzeniami Klienta. Szafy przesuwne na wymiar są szczególnie często wybierane przez klientów z Warszawy – głównie ze względu na łatwość wkomponowania ich do każdej aranżacji.

Nasza firma oferuje szafy wnękowe dla Klientów z Tarchomina, Mokotowa, Żoliborza oraz każdej innej dzielnicy Warszawy, jak również z okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim. Bogaty wybór materiałów i wypełnień sprawia, że nasze szafy do zabudowy mają ceny dostosowane do możliwości finansowych każdego Klienta.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z galerią naszych realizacji! Zawarliśmy w niej szafy wolnostojące, wnękowe oraz te przystosowane do poddaszy.

 

 

Szafy MCMeble™

« 1 z 6 »
ZAMÓWIENIA: +48 603 214 838

Zobacz także: