meble na wymiar meble na wymiar meble na wymiar meble na wymiar meble na wymiar

O Nas

Nasza firma MCMeble została założona w 2005 roku. Od początku działalności jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować naszym klientom wysokiej jakości meble na wymiar.

MCMeble to zespół doświadczonych projektantów i stolarzy – wykwalifikowana kadra to nasz duży atut, dlatego decydując się na nasze usługi, masz pewność, że będą one mogły spełnić wszystkie twoje wymagania w zakresie jakości. Każda zamówiona u nas kuchnia czy szafa na wymiar jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach – wykonana ze starannie dobranych i sprawdzonych przez nas materiałów, aby zapewnić ci trwałość na lata.

Jeżeli masz pytania, zawsze jesteśmy do usług – wystarczy tylko zadzwonić do nas lub napisać przez internet, a my przygotujemy wyczerpującą odpowiedź i przedstawimy nasz cennik. Przypominamy, że dojeżdżamy do klientów i wykonujemy projekty i wycenę gratis na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi także twoje zainteresowanie i zdecydujesz się na skorzystanie z usług MCMeble. Zapraszamy serdecznie!

ZAMÓWIENIA: +48 603 214 838