zdjęcie wnętrza garderoba garderoba meble na wymiar

Garderoby na wymiar

Funkcjonalna garderoba powinna posiadać indywidualnie dopasowane szafki i półki. W MCMeble wiemy, ja wykonać odpowiednie meble dla naszych klientów. Dlatego nasze garderoby na wymiar to gwarancja, że przestrzeń w Twoim domu będzie nie tylko praktyczna, ale i estetyczna.

Garderoby na wymiar wykonujemy zawsze na podstawie uzgodnień z klientem. To powoduje, że są one specjalnie dopasowane pod każdym względem i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Możliwe jest wykonanie mebli wolnostojących i zabudowa wnęk, także na poddaszach. Nasze regały i szafy na wymiar mogą być również wyposażone w dodatkowe elementy – drzwi przesuwne, szuflady, drążki, kosze zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Cennik zabudowy garderoby na zamówienie jest zależny od wybranych przez klientów rozwiązań – zachęcamy do skontaktowania się z nami i umówienia się na spotkanie, a nasz pracownik przygotuje wycenę. Warszawa i okolice są głównym obszarem, gdzie świadczymy usługi produkcji umeblowania na zamówienie.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poniższą galerią naszych realizacji, znajdziesz wśród nich garderoby na wymiar w różnych wariantach!

Garderoby MCMeble™

« 1 z 2 »
ZAMÓWIENIA: +48 603 214 838

Zobacz także: